Woman Secret – Imperial VITAMINS

05 / mar

Ovulačné testy vám pomôžu ku bábätku.

Máte problém s počatím dieťatka? K vytúženému bábätku sa nie a nie „dopracovať“? Možno je problém v tom, že sa nemilujete v správnom čase – teda, keď je vajíčko pripravené na oplodnenie. Pre dnešnú medicínu však nie je ťažké zistiť, kedy je správny čas. Na trhu sú testy, ktoré dokážu monitorovať dokonca celý ovulačný cyklus ženy.

Ovulačné testy Woman secret Right Time 20 v 1 sú dobrým pomocníkom párom, ktoré sa pokúšajú otehotnieť. Vďaka testom môže žena takmer so stopercentnou presnosťou určiť svoje najplodnejšie dni v mesiaci. A ak budete mať pohlavný styk práve v určenom čase, je veľká pravdepodobnosť, že sa vytúženého bábätka dočkáte. Každá žena má plodné dni v iný čas, a preto nie je ľahké správne vypočítať ovuláciu. Ovulačné testy sú dobrý pomocník, vo vzorke moču určia tzv. LH hormón – ľudský luteinizačný hormón. Ten sa v moči vyskytuje len vo veľmi malom množstve, avšak v polovici cyklu sa jeho výskyt mnohonásobne zvyšuje. Obyčajne to je jeden až dva dni pred ovuláciou. Nárast LH signalizuje, že k ovulácii môže dôjsť v najbližších 24 až 48 hodinách. Sledovaním LH hormónu v moči ženy možno určiť optimálnu šancu na oplodnenie vajíčka. Vďaka testu možno teda presne určiť plodné dni. Je to kvalitný test a každodenným používaním ľahko zistíte, kedy sa blížite k ovulácii. Woman secret Right time 20 v 1 pomôže denne sledovať plodné dni.

PRIAZNIVÉ MESAČNÉ SPLÁTKY

Používanie ovulačných testov je veľmi jednoduché. Fungujú na rovnakom princípe ako tehotenské – tiež sa ako vzorka používa moč. Výsledok testu je viditeľný už za pár minút, je teda veľmi praktický a rýchly. Na testovanie je najlepšie použiť moč odobratý medzi desiatou a dvadsiatou hodinou. Stanovte si preto vždy rovnaký čas, kedy budete odoberať moč na testovanie. Nepoužívajte vzorky odobraté zavčasu ráno, pretože ranný moč neobsahuje dostatok LH hormónu. Dve hodiny pred odberom vzorky znížte príjem tekutín, pretože nápoje znižujú koncentráciu LH hormónu v moči. Test sa robí klasickým odobratím vzorky moču do nádoby, následne do nej ponoríte testovací prúžok. Po desiatich sekundách prúžok vyberiete a ak sa objavia dve čiarky, ovuláciu budete mať nasledujúcich 24 až 28 hodín. Ak chcete otehotnieť, najlepšie je mať pohlavný styk pred uplynutím 48 hodín. Dôležité je tiež vedieť, kedy začať s testovaním. To závisí od dĺžky menštruačného cyklu. Ak je cyklus kratší ako 35 dní, začnite s testovaním deň po skončení menštruačného cyklu. Ak je dlhší ako 35 dní, alebo presne 35 dní, začnite s testovaním tri dni po skončení menštruácie.

www.womansecret.sk