Woman Secret – Imperial VITAMINS

Test na určenie pohlavia

Ste tehotná a chceli by ste rýchlo vedieť pohlavie Vášho dieťatka?Je tu pre Vás nový, jednokrokový test na určenie pohlavia dieťaťa Woman secret "Girl or Boy".

Ako funguje test na určenie pohlavia dieťaťa?
Reakcia nastáva, keď sa chemická zlúčenina rozpustí a zmieša s molekulami rozpustnej látky v moči v dôsledku biochemickej aktivity v bunkách tela a aktivuje prvky farbiva, ktoré sa zafarbia na konkrétne pohlavie.

 • ružová farba - indikuje pohlavie dievčatka
 • modrá farba - indikuje pohlavie chlapca

Test je určený na použitie po ukončenom 10. týždni tehotenstva. Na základe klinických laboratórnych testov bola presnosť testu vačšia ako 99%.

Woman secret "Girl or Boy" 24,90 €
Woman secret "Girl or Boy"
 • Návod na použitie

  Návod na použitie

  • 1. Odoberte vzorku moču:
   Na vykonanie testu pohlavia Vášho dieťaťa potrebujete prvú rannú vzorku moču. Aplikujte ju do čistej plastovej nádobky, ktorá je súčasťou balenia) a nechajte ju prispôsobiť izbovej teplote po dobu 2-3 minút.
  • 2. Vykonajte test:
   Použitím kvapkadla, ktoré je súčasťou balenia, naberte potrebné množstvo moču z plastovej nádobky a jemne nakvapkajte vzorku moču do okienka určeného na vzorku moču. Okamžite nastane chemická reakcia a v kontrolnom okienku sa za 15 sekúnd zobrazí Váš výsledok predpovede pohlavia. Výsledok testu je veľmi jednoduché identifikovať. Kontrolné okno zmení farbu na ružovú - v prípade, ak čakáte dievčatko alebo na modrú - v prípade, ak čakáte chlapčeka. Upozorňujeme, že farba sa môže mierne líšiť, v tomto prípade si porovnajte Váš výsledok s farebnou stupnicou.
Banner
Woman secret “Girl or Boy”
Test na určenie pohlavia