Woman Secret – Imperial VITAMINS

1. Aké sú prvé príznaky tehotenstva?

Prvým a hlavným príznakom je vynechaná menštruácia. Niektoré ženy mávajú ranné nevoľnosti, od 6. týždňa tehotenstva.

Zvýšená hladina hormónov spôsobuje naliate prsia. Prejavuje sa to, ako počas menštruácie, keď sa vaše prsia zväčšia. Po prvom trimestri sa to ustáli.

2. Ako mám chápať "posledná menštruácia"? Je to prvý alebo posledný deň menštruácie?

Je to deň, zodpovedajúci prvému dňu krvácania, teda deň kedy menštruácia začala.

3. Mám pravidelný cyklus, znamená to, že ovulujem každý mesiac vždy v rovnaký deň?

Je to viac než pravdepodobné, že vždy ovulujete každý mesiac v rovnaký deň. No môže tam byť odchýlka 1 až 2 dni.

Nie. Meraním bazálnej teploty zistíte, že ovulácia už prebehla. Keď si odmeriate bazálnu teplotu, ovulácia sa nedá predpovedať. V tomto majú ovulačné testy výhodu, nakoľko Vám napovedia, kedy k ovulácií dôjde a tým pádom kedy budú najvyššie šance na otehotnenie.

4. Môže sa na ovulačnom teste objaviť falošný pozitívny výsledok?

Áno, pretože niektoré lieky na podporu otehotnenia ktoré sa užívajú v predovulačnej fáze, obsahujú látku klomifen a to môže spôsobovať falošnú pozitivitu ovulačných testov.

5. Môžem si urobiť tehotenský test hneď po pohlavnom styku?

Je to zbytočné. Trvá 5-7 dní od oplodnenia vajíčka, kým začne telo produkovať tehotenský hormón HCG, plus niekoľko dní je potrebných na to, aby tehotenský test tento hormón rozpoznal.

6. Ako je to s objednaním a doručením?

Testy Woman secret si môžete objednať priamo z našej stránky, pomocou vyplnenia a odoslania objednávkového formulára. Taktiež si ho môžete objednať mailom zaslaním e-mailu na adresu womansecret@womansecret.sk, kde stačí vypísať Vaše kontaktné údaje - Vaše meno a priezvisko, adresa doručenia, počet objednaných balení, spôsob doručenia ( Slovenská pošta alebo GLS ), spôsob platby (platba vopred alebo dobierka). Objednávku môžete uskutočniť aj telefonicky, keď zavoláte na telefónne číslo 0917 801 801, kde Vám s objednaním radi pomôžeme. Pri objednaní doručenia cez prepravnú spoločnosť GLS Vám bude tovar doručený do 24 hodín od objednania. Pri objednaní doručenia na dobierku cez Slovenskú poštu Vám bude tovar doručený do 2 pracovných dní. Tovar bude diskrétne zabalený, ako štandardná zásielka.

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku? Napíšte nám ...
* všetky polia sú povinné

Čakajte prosím, odosielam...

Formulár bol úspešne odoslaný.